Tłumaczenia medyczne

Specjalistycznej wiedzy dotyczącej bardzo trudnej, a zarazem istotnej dla funkcjonowania ludzi sfery życia, wymagają tłumaczenia medyczne. Aby tego dokonać, potrzebna jest nie tylko znajomość podejmowanego tematu, ale także szeroki zasób słownictwa związany z tą dziedziną oraz duże doświadczenie.

Rodzaje tłumaczeń medycznych

W ramach wykonywanych translacji specjalistycznej z języka niemieckiego, możemy zaoferować zróżnicowane formy działalności, w tym chociażby tłumaczenia:

  • dokumentacji medycznej pacjentów,
  • artykułów naukowych,
  • ulotek sprzedawanych leków.

Specyfika tłumaczeń niemieckich dokumentów medycznych

Są to jedne z najtrudniejszych rodzajów tłumaczeń specjalistycznych, które nie tylko wymagają bardzo rozległej, a jednocześnie szczegółowej wiedzy na dany temat, a także wybitnych umiejętności redaktorskich i translacyjnych.

Bardzo istotną cechą jest ogromna odpowiedzialność wiążąca się z możliwym wpływem na zdrowie, a nawet życie ludzkie. Każdy błąd może mieć dramatyczne skutki, dlatego należy dołożyć szczególnej staranności, aby tego uniknąć. Ze względu nasze doświadczenie umiejętności i doświadczenie jesteśmy gotowi, by sprostać tym zadaniom.

Dostarczanie przełożonych dokumentów najwyższej jakości

W celu uniknięcia kosztownych pomyłek, nie tylko wnikliwie przykładamy się do złożonych zamówień, ale także wykonane zlecenie sumiennie kilkakrotnie sprawdzamy, aby zminimalizować ryzyko popełnienia błędu. Mogą być Państwo pewni, że dostarczymy tłumaczenie dokumentów medycznych z języka polskiego na niemiecki lub w odwrotną stronę z zachowaniem wszelkich procedur.

Cena usługi i wykonanie

W przypadku dokumentów specjalistycznych, jakimi są właśnie translacje medyczne, proponujemy Państwu wykonanie usługi w cenie 40 złotych za jedną stronę tekstu. W przypadku dodatkowej chęci wykonania tego przekładu z języka niemieckiego jako tłumaczenia przysięgłego, cena ta wzrośnie. Jeśli będą chcieli Państwo zamówić u nas zamówienia składające się z więcej niż 30 stron tekstu niemieckiego, można liczyć na korzystne upusty związane z realizowanymi zleceniami.

Realizacja

Staramy się dla Państwa zrealizować translację z języka niemieckiego w jak najszybszym czasie, z zachowaniem jednocześnie wymaganej jakości. W przypadku tak specjalistycznych zleceń, jakimi są tłumaczenia dokumentów medycznych, jest to usługa wymagająca większej ilości czasu. Wiele zależy też od wielkości zamówienia, a także sposobu, w jaki otrzymamy od Państwa dokumenty. Zawsze jednak przestrzegamy wyznaczonych terminów. Przekazanie dokumentów może się odbyć drogą mailową lub w tradycyjny sposób, w naszym biurze na terenie miejscowości Boguchwała.